primary-job-image

Productiemedewerker | tot €3.400

Wil jij aan de slag als productiemedewerker in Harderwijk, tot €3.400,- per maand verdienen én maar 36 uur werken per week? Bij dit bedrijf werk je met modern coatingmachines en heb je ook nog eens uitzicht op een vast dienstverband.

  • Harderwijk
  • LBO
  • 40 uur
  • Productie
  • €3400
  • CV niet verplicht
Naar solliciteren Solliciteer binnen een minuut
Terug naar overzicht

Je nieuwe baan

Wat ga je allemaal doen?

Als Productiemedewerker bedien je de coatingmachines. Je stelt de machines goed in en houdt tijdens het proces in de gaten of alles volgens planning verloopt.

Je controleert of de chocolade gelijkmatig over de kruidnoten is verdeeld. Zie je een afwijking? Dan pas je de machine aan of onderzoek je waar het probleem vandaan komt.

Je werkzaamheden bestaan uit:

  • Instellen en bedienen van coatingmachines
  • Bewaken van het productieproces
  • Uitvoeren van kwaliteitscontroles
  • Controleren of de chocolade goed is aangebracht
  • Signaleren en oplossen van technische problemen
  • Schoonmaken van machines na iedere productieronde
  • Klaarzetten van machines voor de volgende batch
  • Werken volgens de geldende veiligheids- en hygiëneregels


Je werkt met voedingsmiddelen. Daarom werk je schoon en nauwkeurig. Je volgt de HACCP-richtlijnen en zorgt dat machines grondig worden gereinigd.

Wat we jou bieden

Naast persoonlijk contact

  • Een bruto maandsalaris tot €3.400 bruto per maand 
  • Salarisschaal 5 van de cao Zoetwaren
  • Ploegentoeslag boven op je salaris
  • Een jaarroostertoeslag volgens de cao
  • Jaarlijks 69 ATV-uren
  • Vijf weken vakantie per jaar
  • Uitzicht op een vast dienstverband
  • De kans om ervaring op te doen met moderne productiemachines
  • Een functie waarin je techniek en voedingsproductie combineert
  • Werk bij een grote producent binnen de zoetwarenindustrie

Jouw kwaliteiten

Waar we naar op zoek zijn

Je hebt technisch inzicht en ziet snel wanneer een machine niet goed draait. Ook blijf je rustig wanneer het productieproces anders verloopt dan gepland.

Daarnaast heb je:

  • Mbo-werk- en -denkniveau
  • Ervaring binnen de voedingsmiddelenindustrie of techniek is een pre
  • Kennis van HACCP en voedselveiligheid of bereid dit te leren
  • Bereidheid om in ploegendiensten te werken
  • Je kunt zelfstandig werken. Tegelijkertijd zoek je de samenwerking op wanneer dat nodig is. Je communiceert duidelijk en werkt nauwkeurig.

Over het bedrijf

Een korte introductie

Je gaat aan de slag bij een van de grootste producenten binnen de zoetwarenindustrie. In de fabriek in Harderwijk worden bekende lekkernijen gemaakt. Denk aan kruidnoten die worden voorzien van een gelijkmatige laag chocolade.

Je werkt op de drageerafdeling. Hier staan machines die producten van een coating voorzien. Het productieproces vraagt om aandacht en technisch inzicht. De juiste temperatuur en instellingen bepalen namelijk de kwaliteit van het eindproduct.

Je werkt samen met collega’s die het productieproces goed kennen. Jullie houden de planning in de gaten en lossen problemen samen op. Zo blijft de productie draaien en gaat iedere batch met de juiste kwaliteit de fabriek uit.

Productiemedewerker | tot €3.400
Productiemedewerker | tot €3.400

Dit is een verplicht veld. Vul de gevraagde gegevens in.

Dit is een verplicht veld. Vul de gevraagde gegevens in.

Dit is een verplicht veld. Vul de gevraagde gegevens in.

Dit is een verplicht veld. Vul de gevraagde gegevens in.

Dit is een verplicht veld. Vul de gevraagde gegevens in.

Dit is een verplicht veld. Vul de gevraagde gegevens in.

Hey, kan ik je helpen?

Ik weet het antwoord op jouw vraag!

Nick Engelbertink
Teammanager
Productiemedewerker | tot €3.400

Dit gaan we doen!

Wij nemen contact met je op!

Wij nemen contact met je op!

Nadat je de sollicitatie hebt verstuurd, nemen we contact met je op om kort kennis te maken. Waar ben jij naar op zoek en wat zoekt onze opdrachtgever? Wanneer er mogelijkheden liggen plannen we snel een afspraak in!

Intake op de vestiging (of via videobellen)

Intake op de vestiging (of via videobellen)

Je komt langs voor een bak koffie bij een van onze vestigingen. Tijdens de intake filteren we jouw wensen en kwaliteiten en nemen we jouw cv door. We leggen een aantal bedrijven aan je voor. Ben je enthousiast? Dan stellen we je voor aan onze opdrachtgever(s).

Kennismakingsgesprek met de opdrachtgever

Kennismakingsgesprek met de opdrachtgever

Hoe de kennismaking met de opdrachtgever eruit zal zien, wordt besproken met jouw contactpersoon van Effect. Hoe dan ook: wees goed voorbereid en laat zien wat je in huis hebt, zodat jij die nieuwe werkuitdaging te pakken krijgt!

Naar solliciteren Solliciteer binnen een minuut