primary-job-image

Aluminium lasser

Wil jij geen simpele constructie samenstellen, maar juist groot materiaal volgens tekening? Wordt aluminium lasser in de tankbouw en werk mee aan grote projecten die je dagelijks op de weg voorbij ziet komen. 

  • Groenlo
  • MBO
  • 40 uur
  • Metaal
  • €3700
  • CV niet verplicht
Naar solliciteren Solliciteer binnen een minuut
Terug naar overzicht

Je nieuwe baan

Wat ga je allemaal doen?

Binnen de afdeling Tankbouw produceer je aluminium tanks voor bulkwagens. Elke tank wordt opgebouwd uit losse plaatdelen, profielen en verstevigingen. Je werkt vanaf technische tekeningen en werkopdrachten. Samen met een collega bouw je stap voor stap de tank op. Hoe ziet dit takenpakket eruit? 

  • Je stelt aluminium plaatdelen samen volgens tekening (incl. toleranties)
  • Je hecht constructiedelen in de juiste volgorde om vervorming te beperken
  • Je last de tankdelen af met MIG/MAG (aluminium)
  • Je werkt aan verschillende delen van de tank: binnenschotten, manteldelen, cone’s en verstevigingen
  • Je last in verschillende posities: horizontaal, verticaal en bovenhands
  • Je werkt zowel in de tank, onder de tank als op de tank
  • Je controleert maatvoering, lasnaden en passing tijdens het proces
  • Je corrigeert waar nodig vervorming door warmte-inbreng

Je bouwt dus niet alleen. Je bewaakt ook de kwaliteit van het eindproduct.

Wat we jou bieden

Naast persoonlijk contact

Dit maakt het interessant:

  • Salaris tussen €3.000 en €3.700 bruto per maand
  • Werken aan technisch complexe, klantspecifieke tanks
  • Veel invloed op het eindresultaat door jouw laswerk
  • Mogelijkheid om aluminium lassen verder te ontwikkelen
  • Werken in een vast team met korte lijnen
  • Zichtbaar eindproduct dat daadwerkelijk de weg op gaat

Wil je meer weten over deze vacature? Bel of app mij via +31615856296 of stuur een mail naar m.keizers@effectwerkt.nl

Jouw kwaliteiten

Waar we naar op zoek zijn

Dit zijn de echte must-haves:

  • Ervaring met MIG/MAG lassen (staal of aluminium), bij voorkeur niveau 2/3
  • Je kunt technische tekeningen lezen en vertalen naar uitvoering
  • Je begrijpt wat warmte-inbreng doet met materiaal
  • Je werkt nauwkeurig en hebt oog voor lasafwerking
  • Je bent fysiek in staat om in verschillende posities te werken

Aluminium ervaring is een must, aangezien je ervaring 

Over het bedrijf

Een korte introductie

Je komt terecht bij een technische maakorganisatie in de Achterhoek die zich volledig richt op het bouwen van bulkwagens voor veevoertransport. Het familiebedrijf bestaat al ruim 60 jaar en alles wat hier gebouwd wordt is klant specifiek. Geen standaard lijnen of seriematig werk. Elke oplegger wordt afgestemd op de wensen van de klant, zoals de indeling, inhoud, lossystemen en technische uitvoeringen. Wellicht heb je de bulkwagens al eens voorbij zien komen, want je ziet ze rijden door heel Europa. Je komt te werken in een klein en hecht team voor het lassen en samenstellen van bulkwagens op jou eigen afdeling. 

Aluminium lasser
Aluminium lasser

Dit is een verplicht veld. Vul de gevraagde gegevens in.

Dit is een verplicht veld. Vul de gevraagde gegevens in.

Dit is een verplicht veld. Vul de gevraagde gegevens in.

Dit is een verplicht veld. Vul de gevraagde gegevens in.

Dit is een verplicht veld. Vul de gevraagde gegevens in.

Dit is een verplicht veld. Vul de gevraagde gegevens in.

Hey, kan ik je helpen?

Ik weet het antwoord op jouw vraag!

Mitch Keizers
Teammanager Techniek
Aluminium lasser

Dit gaan we doen!

Wij nemen contact met je op!

Wij nemen contact met je op!

Nadat je de sollicitatie hebt verstuurd, nemen we contact met je op om kort kennis te maken. Waar ben jij naar op zoek en wat zoekt onze opdrachtgever? Wanneer er mogelijkheden liggen plannen we snel een afspraak in!

Intake op de vestiging (of via videobellen)

Intake op de vestiging (of via videobellen)

Je komt langs voor een bak koffie bij een van onze vestigingen. Tijdens de intake filteren we jouw wensen en kwaliteiten en nemen we jouw cv door. We leggen een aantal bedrijven aan je voor. Ben je enthousiast? Dan stellen we je voor aan onze opdrachtgever(s).

Kennismakingsgesprek met de opdrachtgever

Kennismakingsgesprek met de opdrachtgever

Hoe de kennismaking met de opdrachtgever eruit zal zien, wordt besproken met jouw contactpersoon van Effect. Hoe dan ook: wees goed voorbereid en laat zien wat je in huis hebt, zodat jij die nieuwe werkuitdaging te pakken krijgt!

Naar solliciteren Solliciteer binnen een minuut